PREMIJER LIGA: Rapsodija Karamela protiv učesnika LŠ, i Totenhem prosuo bodove! (VIDEO)

Večeras su u okviru Premijer lige igrana dva susreta 15. kola.

Everton je ubedljivo slavio protiv Njukasla na svom terenu sa 3:0.

Prvo poluvreme u Liverpulu prošlo je bez golova.

Učesnik Lige šampiona imao je posed. Međutim, Karamele su više šutirale ka njihovom golu. Oba tima su imala po dva u okvir.

Ni u drugom poluvremenu nije bilo golova nakon 30 minuta igre. To se promenilo u 79. kada Meknil donosi vođstvo domaćinima.

Everton je potom overio trijumf protiv favorita. Dukure je strelac u 86. minutu.

U nadoknadi je bilo 3:0 a upisao se Beto.

Everton uprkos oduzimanju bodova je van zone ispadanja jedno mesto. Njukasl je trenutno sedmoplasirani.

U drugom duelu večeri, Totenhem je poražen od Vest Hema sa 2:1 na Vembliju.

Pevci su bili znatno dominantniji na početku meča. To su krunisali u 11. minutu preko Romera nakon kornera Pedra Pora.

Tim pogotkom su Sparsi otišli na odmor. Na početku drugog dela, Boven je poravnao na 1:1.

Zatim je potpuni preokret doneo Vord Praus u 74. minutu. Tome je prethodio loš povratni pas Udogija. Na kraju je to bio trijumf za Čekićare koji su sada na 9. mestu na 3 boda od Pevaca koji su petoplasirani.

PREMIJER LIGA: Petrović dvaput matiran, VAR sprečio pobedu Čelsija! (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija remizirali su 2:2 na gostovanju Aston Vili u 35. kolu Premijer lige. Nadoknadili su Plavci dva gola...