NIZU NEMA KRAJA: Al Hilal upisao novi trijumf, Mitrović nastavio sa golovima (VIDEO)

Fudbaleri Al Hilala savladali su na gostovanju Al Tai sa 2:1 u 16. kolu šampionata Saudijske Arabije. Od avgusta su vezali 24 meča bez poraza u svim takmičenjima nastavivši tako odličan niz.

Već u prvom poluvremenu viđena su četiri gola. U 20. minutu poveli su preko Al Davsarija.

Potom je iz penala na 2:0 povisio Aleksandar Mitrović u 30. minutu.

Treći gol je delo Rubena Neveša u 40. minutu ali je on kasnije posle gledanja VAR snimka poništen.

Rival je uspeo da smanji u nadoknadi prvog dela meča preko Tarika Muhameda. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

U 30 minuta drugog dela nije bilo promene rezultata. Duel je potom nadoknađen za 6 minuta. Mreže se ni tad nisu zatresle i ostalo je na onim golovima iz prvog dela.

Nakon novog trijumfa, Hilal trenutno ima 10 bodova više od Al Nasra i 13 od Al Tavuna. Al Tai ostaje na 12. poziciji.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...