Aston Vila ne staje, Arsenal pao u Birmingemu

U 16. kolu Premijer lige fudbaleri Aston Vile savladali su Arsenal rezultatom 1:0.

Ekipa koju sa klupe predvodi Unaj Emeri nanela je tek drugi poraz u sezoni u Premijer ligi Arsenalu, a ispostavilo se da je presudio pogodak Mekgina još iz sedmog minuta, posle odličnog prodora i dodavanja Bejlija.

Napao je posle toga Arsenal, ali je i propustio tri velike prilike za izjednačenje u završnici prvog poluvremena. Najpre u 34. minutu, kad je Odegard šutirao zamalo pored gola, dva minuta kasnije izblokiran je vrlo dobar pokušaj Martinelija, na kraju je u 39. minutu Odegard još jednom probao, ali je Martinez odbranio.

Arsenal je imao posed lopte, napadale su Tobdžije i stvarale šanse. U 47. inutu Žezus je pao u protivničkom šesnaestercu, ali nedovoljno da bi sudija pokazao na jedanaesterac.

Iako su napadali fudbaleri Arsenala do kraja meča nisu uspeli ozbiljnon zapretiti pa je rezultat ostao nepormenjen.

Zvezda podseća navijače: Besplatan ulaz za Megu

Košarkaši Crvene Zvezde igraju sa Megom 3. maja, u petak u hali "Aleksandar Nikolić", u okviru prvog meča polufinalne serije...