‘Golmanska hobotnica’ branila nemoguće, a onda je usledilo poniženje i potez o kojem bruji fudbalski svet

Milan se pognute glave vraća iz Bergama. ‘Rosoneri’ su poraženi sa 3:2 u jednoj zaista spektakularnoj utakmici u kojoj smo videli apsolutno sve.

Do 95. minute susreta glavna zvezda bio je fenomenalni golman Milana Majk Manjan ‘Hobotnica’ sa hiljadu ruku u 76. minutu je pokazala najvišu moguću klasu.

Pokušaj Skalvinija je lakoćom zaustavio, a nakon toga sledi čudo i obrana udarca Ademole Lokmana koji je pred sobom imao praktički prazan gol. Manjan je čudesno zaustavio njegov udarac i spasio Milan.

Milan je nakon toga poravnao na 2:2, a francuskom golmanu “mrak se spustio na oči” u 95. minutu kada je primio pogodak za anale. O onome što je napravio Luis Murijel će se još dugo pričati.

Kolumbijac je dobio loptu okrenut leđima prema golu, usledila je nakon toga peta kojom ju je poslao u mrežu i čovek je podigao sve fudbalske zaljubljenike na noge.

Nije u ovom slučaju mogao ništa napraviti ni čudesni Manjan.

JEDNO IME MANJE: Ragnik odbio Bajern, ostaje veran reprezentaciji!

Fudbaleri Bajerna u prvom duelu polufinala Lige šampiona remizirali su 2:2 sa Real Madridom. U Nemačkoj su izgubili titulu i...