PL: Siti preokrenuo, Fulam igra atomski fudbal, Čelsi dokazuje da je prosečan tim (VIDEO)

Odigrana su tri od četriri meča nedeljnog programa u 16. kola Premijer lige.

Aktuelni šampion Mančester siti je ponovo posle preokreta došao do pobede. Ovoga puta su savladali Luton 1:2.

Domaću su vodili na poluvremenu, ali su u nastavku golovima Bruna Silve i Griliša izabranici Pepa Gvardiole stigli do pobede.

U Londonu, Fulam je posle pobede nad Notingemom od 5:0 isprašio istim rezultatom i Vest Hem u gradskom derbiju.

Zanimljivo je da je tim sa Krejvn Kotidža u prvih 14. kola postigao 16 golova, a u tri dana samo postigli su čak 10.

Svi čekaju da Čelsi postane onaj stari, ali će se načekati izgleda. Još jedan poraz je doživeo tim iz Londona, ovoga puta na gostovanju Evrtonu 2:0.

SVE BROJNIJI: Još jedna olimpijska viza za Srbiju!

Srpski tim na OI u Parizu od sada je bogatiji za još jednog člana. Našu zemlju će predstavljati i veslač...