Totenhem ubedljivo savladao Njukasl(VIDEO)

Fudbaleri Totenhema pobedili su večeras na svom terenu Njukasl rezultatom 4:1, u okviru 16. kola engleske Premijer lige.

Strelci za Totenhem bili su Destini Udodži u 26, Rrišarlison u 38. i 60. i Son Heung Min iz penala u 85. minutu. Počasni pogodak za Njukasl postigao je Žoelinton u drugom minutu sudijske nadoknade. Ovom pobedom”Pevci” su prekinuli seriju od pet mečeva bez pobede i osamili se na petom mesto.  Totenhem sada ima 30 bodova, dok je Njukjasl na sedmom mestu sa četiri boda manje.

U narednom kolu, fudbaleri Totenhema idu na megdan Notingem Forestu, dok će Njukasl na svom terenu dočekati Fulam.

Duljaj posle smene: Nisam iznenađen ko je stao iza odluke

Igor Duljaj nije više trener Partizana. To je objavio klub iz Humske koji je izdao i sopštenje povodom odluke...