Al Hilal u polufinalu, Srbi u prvom planu (VIDEO)

Fudbaleri Al Hilala plasirali su se u polufinale Kupa kralja Saudijske Arabije, pobedom na svom terenu nad AL-Tavonom sa 3-0.

Brazilac Mišel doneo je prednost domaćinu u zaustavnom vremenu prvog poluvremena, nakon što se lopta odbila posle šuta Aleksandra Mitrovića.

Potom je Mitrović bio precizan u 51. minutu glavom posle centaršuta drugog našeg reprezentativca Sergeja Milinković-Savića.

Nakon akcije Srba za 2-0, konačan rezultat su zajednički režirali Brazilci. Strelac prvog gola je sve učinio svojim prodorom, a potom “poslužio” Malkoma, kome nije bilo teško da pogodi nakon što je ispratio akciju.

Sergej je igrao do 70. minuta, kada ga je zamenio Ruben Neveš, dok je Mitrović izašao iz igre u drugom minutu nadoknade, kada se umesto njega na terenu našao Saleh Al Šehri.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...