Arsenal i PSV podelili bodove, Lans bolji od Sevilje

Fudbaleri Arsenala i PSV odigrali su nerešeno u poslednjem kolu grube B Lige šampiona, a rezultat je bio 1:1, dok je Lans na svom terenu savladalo Sevilju sa 2:1.

Ovim rezultatom Arsenal je takmičenje završio na na prvom mestu, dok je tim iz Holandije drugi. Lans kao treći nastavlja takmičenje u Ligi Evrope, dok je Sevilja ispala. Poveo je Arsenal u 42. minutu igre golom Enketije, da bi domaćin u 50. preko Jorbea Vertesena postavio konačan rezultat.

Srspski fudbaleri Dmitrović i Gudelj su bili u startnoj postavi Sevilje koja je u 63. minutu primila gol iz penala, preko Przemislava Frankovskog. Izjednačenje Sevilji doneo je Ramos iz penala. Mogao je Ramos da bude apsolutni junak Sevilje, jer je u 94. minutu imao zicer sa pet metara i pucao je visoko iznad gola. Kazna je stigla dva minuta kasnije preko Angela Fulginija, koji svom timu donosi proleće u Evropi.

VANREDNA KONFERENCIJA: Predsednik Partizana se obraća novinarima

Košarkaški klub Partizan obavestio je medije da će se prednik kluba Ostoja Mijailović obratiti medijima danas od 15 časova. U...