NIŠTA OD PRVOG MESTA NI NA DVA DANA: Kiks Stare Dame, Srbi zamenjeni! (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa nisu uspeli da zabeleže pobedu u 16. kolu Serije A u Đenovi protiv istoimenog tima. Na kraju je meč završen rezultatom 1-1.

Stara Dama iz Torina vodila je na poluvremenu zahvaljujući golu koji je Federiko Kjeza postigao sa penala u 28. minutu.

Prednost ipak nije očuvana dugo po povratku na teren. Već u 48. minutu Albert Gudmudson je izjednačio i postavio konačan rezultat. Gol je bio prizvod akcije u kojoj mu je Kejleb Ekuban glavom prosledio loptu iz šesnaesterca, nakon čega Islanđanin nije ni čekao da se spusti na zemlju, već volej udarcem zatresao mrežu.

Crno-beli su tako propustili priliku da bar nakratko postanu lideri i prestignu najvećeg rivala Inter na prvom mestu tabele. Đenovljanima je ova pobeda veoma značajna pošto se i sa utakmicom više nalaze tek na 14. mestu sa samo 16 osvojenih bodova.

Nakon Duljaja, stručni štab Partizana napustio još jedan član generacije koja je igrala Ligu šampiona

Nakon godinu dana provedenih na mestu trenera Partizana, nedavno su se iz kluba zahvalili na saradnji Igoru Duljaju. On...