Novi Pazar na krilima Ljajića bolji od Radnika iz Surdulice

U okviru 19. kola Super lige Srbije, fudbaleri Novog Pazara savladali su na domaćem terenu ekipu Radnika rezultatom 2:1.

Junak meča je nekadašnji fudbaler Fiorentine, Intera i Rome Adem Ljajić. On je u devetom minutu asistirao Abdulajeu Siseu za pogodak, da bi se u 39. minutu i sam upisao u strelce kada je realizovao penal koji je prethodno skrivljen nad Šćepovićem.

Surduličani su uspeli da stignu do gola u 84. minutu zahvaljujući Iliji Milićeviću, ali nedugo zatim ostali su sa igračem manje pošto je isključen Abubakar.

Novi Pazar je rutinski priveo posao kraju i zabeležio novu pobedu koja ga je stavila na četvrtu poziciju u Super ligi Srbije.

Glazer iskren: Priča se samo o slavlju, cilj je dupla kruna

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su novu titulu prvaka Srbije. Odlične partije je imao i golman crveno-belih Omri Glazer. - Neverovatno......