Voždovac ubedljiv na krovu (VIDEO)

Fudbaleri Voždovca ubedljivo su savladali Železničar iz Pančeva sa 5-1, u sklopu 19. kola Superlige.

Na poluvremenu su Zmajevi vodili sa 2-0, posle golova Bogdana Jocića u 9. i Mihajla Neškovića u 23. minutu. Oba puta se u ulozi asistenta našao internacionalac sa Jamajke Junior Flemings.

Borislav Burmas je u 50. minutu povisio na 3-0, a Jocić je ovom prilikom svom učinku pridodao i asistenciju.

Pet minuta kasnije gotovo sve dileme odagnao je Filip Antonijević pogotkom za 4-0, a samo četiri minuta kasnije asistirao Burmazu za drugi njegov gol i “petardu” (5-0).

Utešni pogodak je u 65. minutu postigao ukrajinski internacionalac Evgen Pavlov.

Voždovac sada ima 25 bodova i nalazi se na šestom mestu tabele, uz utakmicu više od najbližih pratioca, dok je Železničar tek na 14. poziciji, sa 17 bodova i utakmicom više od većine timova.