PL: U senci prekida u Bornmutu, Palas šokirao Siti, Njukasl i Čelsi sigurni (VIDEO)

Odigrana su 4 meča u popodnevnom progrmu Premijer lige, a tri su završena.

Meč u Bornmutu, gde su se sastali Bornmut i Luton je prekinut pošto je kapiten gostiju Tom Lokjer pao na terenu. Čelnici Premijer lige su meč zvanično prekinuli i čekaju se dalje informacije i oko stanja igrača lutona kao i oko nastavka meča.

U Mančesteru, Siti je bio na pragu pobede nad Kristal palasom pošto je vodio 2:0. Onda je Mateta smanjio u 76. minutu, da bi Eze u 5. minutu nadoknade iz penala izjednačili rezultat za šok svih na stadionu Etihad.

U Njukaslu, domaći su prebrodili ispadanja iz Evrope i savladali Fulam 3:0.

U Londonu, Čelsi je posle dva uzastopna poraza savladao kao domaćin fenjeraša Šefild Junajted 2:0. Srpski golman Đorđe petrović je prvi put startovao za “plavce” i nije primio gol.

NEDOVOLJAN TRIPL DABL JOKIĆA: Lejkersi prekinuli crni niz protiv Denvera! (VIDEO)

Košarkaši Denvera nisu uspeli da iskoriste prvu meč loptu za plasman u polufinale zapadne konferencije. Lejkersi su posle 11 uzastopnih...