SL: Voša slavila u Nišu, Napredak šokirao Lučance u nadoknadi

Odigrana su prva dva meča 19. kola Superlige koji su na programu u subotu.

Fudbaleri vojvodine su na teškom terenu u Nišu uspeli da slave protiv Radničkog 0:1.

Jedini gol viđen je u 49. minutu. Andrija Radulović je izveo prekid sa desne strane, levom nogom je nabacio loptu u peterac gde je najspretniji bio Brazilac Mateus Indio i udarcem glavom sproveo loptu u mrežu – 0:1. Njegov prvenac u srpskom fudbalu.

U Lučanima, Napredak je pobedio domaću Mladost 1:2.

Kruševljani su vodili od 26. minuta golom Lazara Zličića, a onda u nadoknadi utakmice pravi triler. Prvo je Patrik Frajdej Eze postigao izjednačujući gol za domaći sastav, da bi u sedmom minutu nadoknade tragičar bio iskusni Ivan Milošević, pošto ga je lopta pogodila i završila u mreži njegovog tima. Autogol za poraz u 97. minutu!

NEDOVOLJAN TRIPL DABL JOKIĆA: Lejkersi prekinuli crni niz protiv Denvera! (VIDEO)

Košarkaši Denvera nisu uspeli da iskoriste prvu meč loptu za plasman u polufinale zapadne konferencije. Lejkersi su posle 11 uzastopnih...