SERIJA A: Bolonja bolja od Rome (VIDEO)

U okviru 16. kola Serija A fudbaleri Bolonje pobedili su Romu rezultatom 2:0.

Bolonja je iz prvog šuta u okvir gola stigla do prednosti i to u 37. minutu igre. Nikola Moro je stigao iz drugog plana dobio je sjajan pas, sjajno šutirao i doveo svoj tim do prednsoti.

Murinjo je pokušao da razdrma svoju ekipu, ali je početkom drugog poluvremena usledio novi šok za njegov tim kada je posle centaršuta Fergusona u 49. minutu loptu u sopstvenu mrežu ubacio Kristensen. Nije Roma uspela ništa da uradi na ovoj utakmici, pa je Bolonja sačuvala prednost i stigla do zaslužene i velike pobede.

U narednom kolu koje je na progarmu 23. decembra Bolonja dočekuje Atalantu, dok Roma ekipu Napolija.

NBA: Indijana posle drame do vođstva u seriji (VIDEO)

Košarkaši Indijane došli su do vođstva u serijei protiv Milvokija, pošto su posle produžetka slavili 121:118. Gosti su uspeli da...