VELIKA POBEDA: Bajern savladao Štutgart (VIDEO)

U okviru 15. kola Bundes lige fudbaleri Bajerna savladali su u Minhenu Štutgart rezultatom 3:0.

Bajern je krenuo silovito u meč, a poveo je već u drugom minutu igre kad je Sane proigrao Kejna, koji je preciznim udarcem savladao Nibela. Bajern je u prvom delu postigao još dva gola, ali su poništena zbog ofsajda.

Početkom drugog poluvremena, Bajern je povećao svoju prednost., tačnije u 55. minutu igre. Pavlović je centrirao sa leve strane, lopta je došla do Kima koji je glavom prosledio do Kejna koji se drugi put upisao u strelce.

Pobednik je i definitivno odlučen u 63. minutu. Pavlović je izveo korner, Kim je glavom zahvatio loptu posle njegovog ubacivanja, ona je na putu do gola pogodila jednog igrača Štutgarta i odsela je u njihovoj mreži.

ČUVENI TRENER MAKABIJA: Pini Geršon oštro o Atamanu!

Košarkaši Makabija na korak su od plasmana na završni turnir Evrolige. Poveli su sa 2:1 protiv Panatinaikosa nakon neizvesne utakmice...