SUPERLIGA: TSC ubedljiv, Zvezdina želja srušila Čukarički (VIDEO)

Danas su pobede u 19. kolu Superlige Srbije zabeležile ekipe TSC-a i IMT-a.

TSC je na svom terenu potpuno opravdao ulogu favorita protiv Javora i slavio sa 3-0.

Golovima Đakovca u 28. minutu i Rakonjca u zaustavnom vremenu učesnik Lige Evrope je na poluvremenu vodio sa 2-0.

Konačan rezultat je u 81. minutu postavio Miloš Pantović, koji je 20 minuta ranije ušao u igru.

Slede odloženi mečevi 9. kola, u kojima će TSC dočekati Napredak iz Kruševca, a Javor IMT.

Upravo su Traktoristi danas bili bolji od još jednog predstavnika Srbije u evropskim takmičenjima. Na Banovom Brdu savladali su Čukarički minimalnim rezultatom 1-0.

Gol odluke postigao je mladi Miloš Luković u 40. minutu, kada je bio precizan posle centaršuta Krstića.

Luković je tako potvrdio da nije slučajno interesovanje Crvene zvezde, ali i Malmea, Zenita i još nekih klubova.

U odloženim utakmicama 9. kola IMT gostuje Javoru, a Čukarički dočekuje Mladost.

NESLAVNA UVERTIRA ZA BORUSIJU: Ramos sprečio senzaciju davljenika u Parizu!

Fudbaleri Pariz Sen Žermena neprijatno su iznenadili pred svojim navijačima. U ligaškom duelu remizirali su sa Avrom 3:3. Nadoknadili...