DELFINI KAO NEKAD: Peterci i rušenje svetskog prvaka!

Vaterpolisti Srbije savladali su selekciju Mađarske na E-ON turniru u Budimpešti.

Bolji su bili nakon penala ukupnim rezultatom 16:14. Regularni tok meča završen je 12:12.

Naš tim je vodio 4:1 a Mađari preokrenuli do poluvremena. Od tada su domaćini turnira imali +2 u nekoliko navrata. Rašović i Mandić su doneli egal u poslednjem minutu.

Potom su u penal seriji pogađali: Radulović, Drašović, Rašović i Mandić. Filipović je odbranio udarac Vigvarija a Burian pogodio prečku, a Mađari nisu igrali u punom sastavu.

Delfini sledeći meč igraju sutra od 17:30 protiv Španije koja je sa 7 bodova lider na turniru. Poredak: Španija 7, Mađarska 6, Srbija 5, Nemačka 3, Rumunija 0.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...