EVROLIGA: Grigonis “iščupao” pobedu u Kneževini! (VIDEO)

Košarkaši Panatinaikosa pobedili su na gostovanju Monako 91:90 u 15. kolu Evrolige.

PAO je imao prednost nakon prve četvrtine. Potom je domaćin preuzeo kontrolu nad utakmicom.

U drugoj i trećoj došli su do +11 izabranici Saše Obradovića pred četvrtu četvrtinu.

Grčki tim je u njoj ubacio preko 30 poena i stigao do egala u poslednjem minutu. Na 20 sekundi do kraja bilo je nerešeno 88:88 posle koša Lesora.

Eli Okobo je potom postigao važan koš, ali je trojkom pobedu ukrao Marijus Grigonis.

PAO se sada poravnao sa večerašnjim rivalom u skoru 8-7.

Dialo i Džejms imali su 17 tj 16 poena u ekipi Monaka. Slukas sa 17 i Lesor sa 16 bili su najbolji kod pobednika.