Lalatovićev Spartak u finišu do pobede protiv Novog Pazara

Fudbaleri subotičkog Spartaka pobedili su kao gosti Novi Pazar sa 0:1 (0:0), u zaostalom meču 9. kola Superlige Srbije.

Izabranici Nenada Lalatovića su pred praznim tribinama stadiona u Novom Pazaru savladali domaćina golom rezerviste Voja Ubiparipa u 87. minutu.

Domaćin je već u 16. minutu ostao bez najboljeg igrača, jer je Adem Ljajić zbog povrede morao da napusti igru.

Novi Pazar je posle poraza ostao četvrti sa 29 bodova, dok je Spartak skočio na deveto mesto sa 25 bodova.

U prvom kolu prolećnog dela sezone Novi Pazar će 10. februara gostovati u Pančevu protiv Železničara, dok će Spartak istog dana na noge kruševačkom Napretku.

ZAGREJANI ZA PAO: Navijači Makabija u beogradu dočekali svoje ljubimce (VIDEO)

makabi u beogradu u utorak dočekuje Panatinaikos u trećem meču 1/4 finala plej-ofa Evrolige. Posle dva duela u Atini rezultat...