NEZADRŽIVO HITAJU KA TITULI: Al Hilal raspucan, Mitrović strelac, het trik Sergeja! (VIDEO)

Fudbaleri Al Hilala apsolutno nemaju nameru da prekinu niz nepobedivosti od avgusta ove godine.

U 18 kolu saudijkog šampionata pobedili su Abhu sa 7:0 na svom terenu.

Posebno su se istakli srpski reprezentativci. Sergej Milinković-Savić postigao je het trik. Aleksandar Mitrović bio precizan iz penala.

Hilal je vodio sa 2:0 na poluvremenu. Onda je za skoro 20 minuta u finišu utakmice palo još pet golova u mreži gostiju. Osim naših igrača, strelci su bili Kano, Neveš i Al Davsari.

Al Hilal ima za sada 13 bodova više od Al Nasra. Poslednji meč pred mesec dana pauze, oni će igrati 29. decembra u gostima kod Al Fejhe.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...