POSLE VELIKE BORBE: Srbija ispustila Špance!

Vaterpolisti Srbije porazom su završili prijateljski turniru u Budimpešti osvojivši četvrto mesto.

Večeras ih je savladala selekcija Španije sa 14:13. Po četvrtinama (3:3, 4:5, 4:2, 2:4)

Posle egal prve, u svim ostalim četvrtinama bilo je uzbudljivo. Srbija je imala 11:10 iako je gubila 8:5.

Španija je meč privela kraju zahvaljujući odličnoj roli Felipea Peronea. Ubović je na 32 sekunde napravio kontra faul, i propala je prilika da dođemo do izjednačenja.

Srbija je turnir završila sa pet poena i trijumfima protiv Mađarske i Rumunije i porazima od Španije i Nemačke. Mandić je imao tri gola u našem timu. Larumbe sa 4 i perone sa 3 predvodili su Furiju.

Gudurić oduševljen, posebno istakao podršku iz Srbije!

Košarkaš Fenerbahčea Marko Gudurić posle pobede njegovog tima nad Monakom 89:78, istakao je da ga posebno raduje veliki broj...