Alegri: Vlahović je bio kritikovan, mora da se smiri

Srpski napadač i igrač Juventusa Dušan Vlahović nije bio starter u meču sa Frozinoneom, ali kako kaže nije ljut zbog toga.

On je u igru ušao pri rezultatu 1:1, a u 81. minutu postigao je pobedonosni gol za “Staru damu”.

Imao sam veliku želju da pobedimo i pomognem timu, obradujem navijače. Svakako da nije lako za napadača kada ne postiže golove ili ne čini to konstantno. Ali ja sam ostao miran. Radim svakodnevno da bih pomogao timu. Nadam se da ću pomoći još više, rekao je Vlahović odmah posle meča i dodao:

-Svakako mi nije bilo lako da prihvatim odluku trenera, poštovao sam njegov izbor. Oni koji ulaze kao zamene su važni kao i oni koji igraju od početka. Nisam bio ljut niti bilo šta, znao sam da mogu da odlučim sa klupe, pa sam bio miran. Nema nikakvih problema.

Trener Maks Alegri prokomentarisao je partiju Vlahovića.

-Odigrao je tri dobre utakmice, ali je bio kritikovan, pa je morao da se smiri, kazao je Alegri i poručio:

-Dosta je pomogao u poslednjim minutima. Zna da mora da napreduje, posebno na mentalnom nivou. Igrao je dobro kada je ušao u igru.

UBEDLJIVA POBEDA: Porto posle 40 godina dobio novog predsednika!

Fudbaleri Porta ove sezone neće osvojiti titulu prvaka države. Večeras igraju derbi sa Sportingom koji će osvojiti izvesno taj trofej. Nakon...