Arsenal i Liverpul remizirali u duelu za prvo mesto (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula i Arsenala remizirali su (1-1) na Enfildu u utakmici 18. kola Premijer lige, u okršaju lidera na tabeli.

Ovakav ishod više odgovara Tobdžijama, pošto su zadržali prvo mesto sa bodom prednosti u odnosu na današnjeg rivala.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu. Gosti su do prednosti stigli već u 4. minutu, kada je Gabrijel glavom zatresao mrežu posle centaršuta iz slobodnog udarca koji je uputio Edegard.

Izjednačenje je doneo Mohamed Salah u 29. minutu. On je u svom stilu po prijemu lopte sve sam uradio, napravivši sebi poziciju za šut i iz teškog ugla postigao gol, gađajući bliži ugao.

U sledećem kolu Arsenal dočekuje Vest Hem, a Liverpul gostuje Barnliju.

Dogovoreno: Bahar popustio, Zvezda uštedela!

Kako prenose mediji u Izraelu, Crvena zvezda je postigla dogovor sa bivšim trenerom Barakom Baharom oko isplata primanja. On je...