Inter sigurno održava lidersku poziciju, majstorija Arnautovića (VIDEO)

Fudbaleri Intera savladali su na Đuzeope Meaci Leće sa 2-0, u 17. kolu Serije A.

Na taj način sigurno drže prvu poziciju, uprkos tome što je Dušan Vlahović ranije danas doneo pobedu najbližem pratiocu Juventusu. Inter je sada na 44 bodova, dok Stara Dama ima četiri manje.

Nakon centaršuta Čalhanoglua, prednost Nerazurima doneo je Jan Bisek golom glavom u 43. minutu.

Prednost je duplirao i postavio konačan rezultat Nikolo Barela u 78. minutu. Njega je maestralno petom proigrao Marko Arnautović, izbacivši ga pred sam gol, kada se vezista nakon kraćeg nadmudrivanja na malom prostoru sa golmanom upisao u listu strelaca.

Od 84. minuta domaćin je imao i igrača više, pošto je napadač Lećea Lamek Banda izbačen iz igre direktnim crvenim kartonom zbog prigovora.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...