NBA LIGA: Bogdanović raspoložen u porazu, Hjuston razbio Dalas, Rajaković bez iznenađenja (VIDEO)

Osim duela Denvera i Bruklina sinoć je u NBA ligi odigrano još pet mečeva.

Atlanta je na gostovanju poražena protiv aktuelnog vicešampiona Majamija 122:113.

Ekipa Hita je imala kontrolu nad utakmicom. Hoksi prednost samo tokom treće četvrtine.

U pobedničkom timu Tajler Hiro imao je 30 koševa.Tre Jang imao je 30 poena kod Atlante a Bogdanović dodao 23.

Ekipa Hjustona bila je bolja od Dalasa 122:96.

Taj meč bio je jednosmerna ulica. Rakete su od drugog poluvremena stigle do maksimalne prednosti koju nisu ispuštale.

Predvodio ih je Šengun sa 22 poena. U timu Mevsa Maksens Prosper bio je najbolji sa 20 koševa bez povređenog dončića.

Filadelfija je rutinski savladala Toronto 121:111.

Reptorsi su vodili samo tokom prve deonice i malo u drugoj.

Od 3 perioda Seventisiksersi preuzimaju kontrolu. U pobedničkom timu Tobajas Heris imao je 33 koša. Ekipu Darka Rajakovića predvodio je Paskal Sijakam sa 31 košem.

Rezultati:

Golden Stejt – Vašington 129:118

Sakramento – Finiks 120:115

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...