Totenhem bolji od Evertona, poraz Njukasla

U okviru 18. kola Premijer lige, fudbaleri Totenhema su savladali Everton u Londonu, rezultatom 2:1.

Domaća ekipa je brzo došla do vođstva. Igrao se deveti minut, kada je Rišarlison posle odličnog dodavanja Brenana Džonsona uspeo da se snađe u šesanestercu i matira Džordana Pikforda za 1:0.

Everton je nastojao da se vrati u meč i bio je blizu u 17. minutu, kada se pred golmanom Guglijelmom Vikarijom našao Dominik Kalvert-Luin, ali je Italijan uspeo da sačuva mrežu.

Samo minut kasnije, Totenhem je udvostručio prednost. Do lopte je došao Heung-Min Son i rutinski pogodio za 2:0. Everton je došao do pogotka u 82. minutu, a strelac je bio Andre Gomes – 2:1.

Ipak, domaća ekipa je uspela da se odbrani do kraja i upiše tri boda.

Fudbaleri Lutona s napravili pravo iznenađenje, pošto su na svom stadionu savladali Njukasl minimalcem 1:0.

Pogodak za domaću ekipu je postigao Andros Taunsend u 25. minutu.

Vojvodina i Zvezda remizirali u Novom Sadu, dobra partija Mimovića (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine remizirali su bez golova (0-0) u Novom Sadu, u utakmici 32. kola Superlige, odnosno...