Navijači priredili prelep gest za Mitrovića, on im se odužio golom (VIDEO)

Danas su navijači Al Hilala odali počast Aleksandru Mitroviću.

Na njemu se vidi Mitrović uz natpis “Najbolji igrač u Srbiji u 2023.” uz srpsku trobojku u pozadini. Sličan transparent je na prvenstvenom meču protiv Al Feihe razvijen i u čast trenera Žorža Žezusa.

l Hilal je u gostima ekipi Vuka Rašovića slavio rezultatom 0:2, a strelac prvog gola je bio Ali Al Bulajhi u 86. minutu. Umalo da to bude jedini pogodak na meču, ali je Mitrović u 11. minutu nadoknade postavio konačan rezultat.

Njemu je to 17. ligaški pogodak ove sezone i zaostaje dva gola za prvoplasiranim Kristijanom Ronaldom.

Mitrović i Sergej-Milinković Savić su odigrali svih 90 minuta, dok je na drugoj strani Vladimir Stojković morao da izađe na pauzi između poluvremena.

Sferopulos nakon pobede u derbiju prokomentarisao utakmicu i otkrio kada će biti poznato stanje Topićeve povrede

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Partizan u prvoj utakmici finalne serije ABA lige, u veoma neizvesnoj utakmici koju su...