LA LIGA: Besni Grinvud i Hetafe sa devetoricom, Rajo siguran u gradskom duelu! (VIDEO)

Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su kao gosti Hetafe sa 2:0 na otvaranju 19. kola La Lige. To je ujedno bio i prvi meč španskog prvenstva u 2024. godini. Duel timova iz predgrađa Madrida obeležila su i dva isključenja za domaćina.

Prvo poluvreme završeno je prednošću Raja. Oni su imali više šuteva i neznatnu prednost u posedu lopte.

Tek je u nadoknadi prvog dela prednost doneo Kameljo. Pre toga je Hetafe ostao bez Latase zbog dva žuta kartona.

Gosti su odmah na startu nastavka duplirali prednost. Kameljo postiže drugi pogodak u 47. minutu. Potom je Mejson Grinvud negodovao ka sudiji i dobio direktan crveni karton u 50. minutu.

Od tada se rezultat nije menjao. Oba tima su iz sredine tabele pa je 11-plasirani Rajo prišao 8-plasiranom Hetafeu na tri boda zaostatka.

NBA LIGA: MVP kandidat Šaj briljirao, Oklahoma nadomak pobede u seriji (VIDEO)

Košarkaši Oklahome nastavili su sa odličnim partijama i u postsezoni NBA lige. Večeras su poveli sa 3:0 u prvoj rundi...