PRED GOSTOVANJA MEGI I ZVEZDI: Deseti poraz FMP-a, brejk Cibone!

Košarkaši FMP-a izgubili su na svom parketu od Cibone 77:72 u 15. kolu ABA lige. Uspeli su da priđu u finišu ali ne više od toga upisavši deseti ovosezonski poraz.

Domaćin iz Železnika imao je minus od šest poena nakon prve četvrtine.

Tim Stevana Mijovića zaostajao je i u drugoj deonici. Zagrepčani su imali i +10. Poluvreme su završili sa zalihom od osam koševa 44:36.

Cibona ju je održala u trećoj četvrtini. Potom sa dobrom igrom nastavila i u četvrtoj. FMP se potpuno vratio u utakmicu nakon trojke Stojanovića i stigao na -1 (70:71). Bošnjak i Mustapić su stavili tačku na meč.

Cibonu je upravo predvodio poslednjepomenuti igrač sa 20 poena. Bošnjak je dodao 18 koševa.

Tim FMP-a predvodio je Stojanović sa 23 koša a 15 je imao Šaranović.

U naredna tri meča FMP triput gostuje i to Megi i Zvezdi uz duel u Splitu. Nasuprot tome, Cibona čeka tri protivnika: Partizan,Budućnost i Zadar.

OPROŠTAJ OD MADRIDA: Sjajni Čeh izbacio Nadala!

Španski teniser Rafael Nadal neće igrati četvrtfinale mastersa u Madridu. Poražen je sa 2:0 od Čeha Jirija Lehečke pred domaćom...