SERIJA A: Pobede gostiju, “srpski” Torino razbio aktuelnog šampiona! (VIDEO)

Danas su se u terminima od 12:30 i 15 časova igrala tri meča 19. kola Serije A.

Milan je kao gost bio bolji od Empolija sa 3:0. Počelo je golom Loftus Čika u 11. minutu. Do poluvremena je vođstvo uvećao Žiru u 31. iz penala.

Konačan rezultat postavio je Čaka Traore u 88. minutu.

Lacio je kao gost slavio protiv Udinezea 2:1. Od 11. minuta su vodili golom Pelegrinija.

Potom je u 59. minutu izjednačio Valas. Pobedu je nebesko plavima doneo Matijas Vesino u 76. minutu.

Napoli više ne liči na tim koji je prošle sezone osvojio Skudeto.

Lako su poraženi u Torinu od istoimenog kluba sa 3:0. Tek na kraju poluvremena vođstvo je doneo Sanabrija.

Mazoki je odmah na startu nastavka dobio direktan crveni karton. Dva minuta posle, hrvatski fudbaler Nikola Vlašić je povisio na 2:0.

Na 3:0 i konačan rezultat postavio je Bonđorno u 66. minutu. Od starta su u ekipi Torina bili Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić.

Od 18 časova Salernitana čeka Juventus. U 20:45 Roma je domaćin Atalanti.

Standings provided by Sofascore

UBEDLJIVA POBEDA: Porto posle 40 godina dobio novog predsednika!

Fudbaleri Porta ove sezone neće osvojiti titulu prvaka države. Večeras igraju derbi sa Sportingom koji će osvojiti izvesno taj trofej. Nakon...