Vaterpolisti u četvrtfinalu Evropskog prvenstva, sledi najveći klasik!

Vaterpolo reprezentacija Srbije plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva, koje se održava u Hrvatskoj!

Srpski vaterpolisti su u osmini finala bili bolji od Francuza sa 14-10, pa su na taj način obezbedili plasman u najboljih 8 u Evropi.

U borbi za polufinale i ulazak u borbu za medalje očekuje ih najveći vaterpolo klasik protiv Mađara, iako ni jedna ni druga reprezentacija nisu na svojim vrhuncima.

Francuzi su pružili dostojan otpor dvostrukim uzastopnim olimpijskim šampionima, i čak uspeli da dobiju drugu četvrtinu sa 4-3 i na poluvreme odu sa nerešenim rezultatom 6-6. Ipak, u drugom poluvremenu kvalitet je došao do izražaja i Srbija je ubedljivo trijumfovala, iako je primljeno još četiri gola.

Najefikasniji u našem sastavu bio je Dušan Mandić sa 4 gola, koji nastavlja da podseća koliko znači ovaj ekipi i koliko je falio prethodnog leta.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...