KUP ITALIJE: Rapsodija Milika, Srbi nekativni, Juve zakazao derbi sa Laciom (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u polufinale Kupa Italije. Na svom terenu bili su večeras ubedljivi protiv Frozinonea sa 4:0. Potpuno drugačiji od onog na gostovanju ovom timu krajem decembra.

Domaćin iz Torina odmah je nametnuo ritam od starta meča. To se ubrzo isplatilo. Poveli su u 11. minutu. Arkadijuš Milik je realizovao penal.

Poljski internacionalac je duplirao prednost u 38. minutu. Asistent je bio Veston Mekeni. Izveo je sa njim praktično dupli pas nakon što mu je prvo poslao jednu veoma lepu dijagonalu.

Odmah po početku drugog poluvremena, Juventus je poveo 3:0 het trikom Milika iz 48. minuta. Mogao je i do pokera golova, ali mu je onaj iz 57. minuta poništen zbog ofsajda. Zakačio je loptu nakon šuta Miretija.

Odmah nakon te situacije, Jildiz pogađa za 4:0 Juvea u 61. minutu. To je bio konačan rezultat. Dušan Vlahović je igrao od 62. minuta a Filip Kostić bio starter i odigrao ceo susret.

Juventus će u polufinalu igrati sa Laciom. Drugi par polufinala su Fiorentina i Atalanta.

SERIJA A: Podela bodova u derbiju kola (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Juventusa remizirali su 1:1 u okviru 35. kola Serije A. Meč je počeo žustro. Već u 4....