NBA LIGA: Janis i Durent se radovali, Irving odmenio Dončića (VIDEO)

Pored nestvarnog meča Oklahome i onog u Parizu sinoć su se u najjačoj ligi sveta igrala još tri duela.

U derbiju na čelu Istoka, Milvoki je bio ubedljiv protiv Bostona 135:102.

Sve su rešili u prvom poluvremenu. Seltiksi su u drugoj četvrtini za 12 minuta postigli samo 15 poena. Od tada su domaćini konstantno uvećavali prednost.

Predvodio ih je Bobi Portis sa 28 poena. Janis Adetokumbo dodao je 24 koša. Boston je predvodio Pejton Pričard sa 21 poenom. Seltiksi su i dalje prvi sa tri pobede viška od Milvokija.

Dalas je u relativno tesnom susretu slavio protiv Njujorka 128:124.

Maveriksi su čitav meč vodili. Ali su se u nekim periodima mučili da zadrže prednost.

Dovoljna je bila zaliha od +18 iz prve četvrtine. Iako je rival na minut do kraja imao -1 (121:120)

Bez povređenih Eksuma i Dončića, Irving je poveo tim sa 44 poena i 10 asistencija. Pomogao je Tim Hardavej Junior sa 34 koša. Brunson sa 32 i Rendl sa 30 koševa bili su najbolji u timu Njujorka.

Finiks je u gostima savladao La Lejkerse 127:109.

Jezeraši se ništa nisu pitali. Od starta do kraja su gubili i nisu ni poveli.

Loše šutersko veče imao je Lebron Džejms sa tek 10 poena. Najefikasniji je bio Dianđelo Rasel sa 19 kod domaćina.

U timu Sansa Bredli Bil je ubacio 37 koševa a Buker dodao 31 poen.

Vojvodina i Zvezda remizirali u Novom Sadu, dobra partija Mimovića (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine remizirali su bez golova (0-0) u Novom Sadu, u utakmici 32. kola Superlige, odnosno...