Junajted nije uspeo da sačuva prednost u derbiju kola na Old Trafordu, Hojlund proradio! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda i Totenhema remizirali su na Old trafordu u 21. kolu Premijer lige, pošto je utakmica završena rezultatom 2-2.

Dva puta su domaći fudbaleri dolazili do prednosti, ali nisu uspeli da sačuvaju stečenu zalihu. Drugi deo utakmice bio je daleko manje efikasan.

Rasmus Hojlund se konačno pokrenuo u domaćem šampionatu i već u 3. minutu doveo do prednosti Junajted svojim novim golom.

Rišarlison je poravnao rezultat u 19. minutu, ali je na poluvremenu ponovo vodio tim Erika ten Haga zahvaljujući golu Markusa Rašforda u 40. minutu. Ovom prilikom Hojlund je svom učinku pridodao i asistenciju.

Tek što su se fudbaleri vratili na teren posle pauze, Rodrigo Bentankur je postavio konačan rezultat u prvom minutu drugog dela igre.

Totenhem je peti na tabeli sa 40 bodova, osam više od današnjeg rivala, koji trenutno zauzima sedmu poziciju.

Evroliga kaznila Fenerbahče

Košarkaški klub Fenerbahče kažnjen je sa 30.000 evra zbog upada navijača posle četvrte utakmice četvrtfinalne serije Evrolige. Navijači turskog tima...