DOMINACIJA VINISIJUSA: Real “razbio” Barselonu u Rijadu (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida osvojili su Superkup Španije pošto su večeras savladali Barselonu u Rijadu rezultatom 4:1.

Real je večeras došao do 13. titule u ovom takmićenju, a meč je obeležila vrhunska partizana Vinisijusa koji je postigao tri gola. Vinisijus je dva puta matirao odbranu rivala, u 7. i 10. minutu, dok je Levandovski smanjio prednost u 33. Nije se dugo radovala Barselona jer je nakon 5 minuta Vinisijus ponovo bio strelac ovog puta iz penala.

Real je u drugom delu kontrolisao igru, a do četrvrog gola stigli su u 64. minutu preko Rodriga i praktično je tu bio kraj za tim Ćavija Ernandeza.

NBA LIGA: MVP kandidat Šaj briljirao, Oklahoma nadomak pobede u seriji (VIDEO)

Košarkaši Oklahome nastavili su sa odličnim partijama i u postsezoni NBA lige. Večeras su poveli sa 3:0 u prvoj rundi...