Remi Evertona i Aston Vile na Gudison parku

U okviru 21. kola Premijer lige fudbaleri Evertona i Aston Vile su remizirali na Gudison parku, rezultat je bio 0:0. Golovi su poništeni zbog ofsajda, prvi u 18. minutu, kada je Aleks Moreno savladao Pikforda.

U prvom poluvremenu Bejli je imao još jednu šansu na toj strani, dok je na drugoj Kalvert-Luin u finišu bio najkonkretniji. Danžuma je u 62. šutirao pored gola, da bi nakon uspavanke, Vila dva puta ozbiljno zapretila.

Keš je u jednoj situaciji bio izblokiran, potom i Mekgin, da bi Duran ubrzo zamalo bio neprecizan. Dukure je kasnije na momenat razgalio navijače, ali bilo je jasno da je bio u nedozvoljenoj poziciji.

Željko obradovao navijače, najavljuje jak Partizan i naredne sezone!

Trener Partizana Željko Obradović obratio se medijima posle potpisivanja novog dvogodišnjeg ugovora sa crno-belima. Pričao je i o timu...