SERIJA A: Milan savladao Romu

U okviru 20. kola Serije A, fudbaleri Milana su na svom terenu savladali Romu rezultatom 3:1.

Nakon ove pobede”Rosoneri” se nalaze ne trećem mestu Serije A sa 42 boda, devet manje od prvoplasiranog Intera dok je Roma na devetom mestu sa 29 osvojenih poena. Jasin Adli je doneo prednost Milanu u 11. minutu, pošto se sjajno snašao pred šesnaestercem i lepim udarcem savladao Svilara. Rezultatom 1:0 je i završeno prvo poluvreme.

Do drugog gola Milan je stigao u 56. minutu, nakon centaršuta sa leve strane na drugu stativu Kjer je glavom vratio loptu ka Žiruu, a ovaj je takođe glavom lako pogodio mrežu Rome sa pet metara. Nadu Romi vratio je Leandro Paredes pogotkom iz penala u 69. minutu, ali tačku na meč stavlja Ernandez u 84. minutu meča.

NESLAVNA UVERTIRA ZA BORUSIJU: Ramos sprečio senzaciju davljenika u Parizu!

Fudbaleri Pariz Sen Žermena neprijatno su iznenadili pred svojim navijačima. U ligaškom duelu remizirali su sa Avrom 3:3. Nadoknadili...