Sferopulos nakon pobede: Evo šta je izjavio trener Zvezde

U okviru 16. kola ABA lige košarkaši Zvezde su na svom parketu savladali Borac iz Čačka rezultatom 90:74.

Nakon pobede svoje utiske izneo je trener Zvezde Janis Sferopulos.

-Nije bila laka utakmica, u smislu energije. Morali smo da iskontrolišemo tim, zbog prošle utakmice. Imali smo mnogo utakmica u kratkom periodu, imamo povrede i igramo sa 11 igrača. Zbog toga sam zadovoljan. Ostvarili smo pobedu, igrali odlično osim 2/4, kada smo prestali da igramo odbranu. Videli ste na početku kada nismo umorni da smo postigli 35 poena u prvih 10 minuta i došli do dvocifrenog vođstva. Zbog pristupa u drugom poluvremenu čestitam igračima. Sada je vreme da se odmorimo i spremimo za Baskoniju, rekao je trener crveno-belih.

O odsustvu Miloša Teodosića, trener je rekao.

-Miloš Teodosić je okej, nije hteo da rizikuje povredu, jasan je Sferopulos.