Knežević doneo pobedu Zvezdi u prvoj proveri na Kipru posle preokreta

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali suprvi pripremni meč na Kipru. Protivnik je bio drugoligaš Hloraka, a rezultat je bio 3:2.

Iskoristio je Vladan Milojević utakmicu da svim igračima pruži šansu.

Poveli su crveno-beli već u 8. minutu, šošto je Katai bio precizan sa bele tačke.

I posle gola su Beograđani bili bolji i imali su nekoliko dobrih prilika, ali do kraja poluvremena su Kiprani preokrenuli rezultat i sa vođstvom otišli na odmor – 1:2.

U nastavku, Milojević je napravio veliki broj izmena, a do izjednačenja su stigli posle 15 minuta nastavka. Strelac je bio Stefan Mitrović pošto se najbolje snašao u gužvi posle prekida.

Npadali su crveno-beli u nastavku kako bi došli do pobede, a doneo ju je na kraju mladi Knežević koji je u 89. minutu postigao gol.

To je na kraju bio i konačan rezultat.

Sferopulos nakon pobede u derbiju prokomentarisao utakmicu i otkrio kada će biti poznato stanje Topićeve povrede

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Partizan u prvoj utakmici finalne serije ABA lige, u veoma neizvesnoj utakmici koju su...