Lajpcig dva puta vodio, ali nije bilo dovoljno: Nova pobeda Leverkuzena (VIDEO)

U derbiju 18. kola Bundeslige, fudbaleri Leverkuzena su savladali Lajpcig rezultatom 3:2.

Domaćini su poveli posle samo sedam minuta igre kada je Ćavi Simons fenomenalnim udarcem savladao golmana gostiju za veliko slavlje svojih navijača na stadionu u Lajpcigu. Na početku drugog poluvremena došlo je do izjednačenja.

Posle ubačene lopte sa leve strane koje je poslao Aleks Grimaldo po zemlji, na drugoj stativi je sam bio Natan Telja koji je loptu poslao u mrežu domaćih.

U nastavku Belgijana je preciznim udarcem loptu poslao u mrežu Leverkuzena nakon sjajne kontre.

Drugo izjednačenje Leverkuzenu je doneo Džonatan Ta u 63. minutu, a tačku na meč stavio je Pijer Hinkapi u 91. minutu.

SERIJA A: Podela bodova u derbiju kola (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Juventusa remizirali su 1:1 u okviru 35. kola Serije A. Meč je počeo žustro. Već u 4....