Partizan ubedljiv u prvoj proveri (VIDEO)

Krenuo je i Partizan sa pripremnim mečevima, i u prvom je savladao superligaša Mladost iz Lučana 4:0.

FK Partizan: Stevanović, Stojković, Antić, Marković, De Medina, Stjepanović, Natho, Zahid, Severina, Trifunović, Baždar

Drugo poluvreme: Krunić, Filipović, Šehović, Roganović, Saničanin, Šćekić, Mirčetić, Petrović, Kalulu, Jevremović, D.Jovanović

FK Mladost Lučani: Smenković, Varjačić, Žunić, Andrić, Leković, Udovičić, Leković, Pereira, Bojić, Veličković, Jakuba Silve

Drugo poluvreme: Samčović, Pribaković, Joksimović, Divac, Ćirković, Tumbasević, Filip Žunić, Frajdej, Sremčević, Ćirić, Radivojević

Već u prvom poluvremenu bilo je tri gola razlike za lidera Superlige.

Poveli su preko Zahida u 4. minutu, da bi do poluvremena Baždar sa dva gola u 28. i 40. minutu praktično rezultatski rešio meč.

U nastavku viđen je jedan gol, i to posle samo 3 minuta igre. Strelac je bio Petrović.

ŽELE GA FRANCUZI: Zvezdi nedovoljno 3.5 miliona za Glazera!

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su 35. titulu prvaka Srbije. Overili su je trijumfom protiv TSC-a i stekli nedostižnu prednost...