Srbi blistali: Milan bolji od Udinezea, Luka Jović doneo preokret svom timu (VIDEO)

U meču 21. kola italijanske Serije A, fudbaleri Milana savladali su Udineze rezultatom 3:2.

U centru pažnje večeras bili su fantastični srpski fudbaleri Lazar Samardžić i Luka Jović koji su pogađali za svoje ekipe, dok je senku na utakmicu bacio rasizam.

Levi bek Milana Teo Ernandez karakteristično je probio po boku, uputio centaršut po zemlji, a Ruben Loftus-Čik doveo je goste u vođstvo. Srpski reprezentativac Lazar Samardžić i doneo izjednačenje Udinezeu u 42. minutu.

rezervista Florijan Tovan doneo je potpuni preokret domaćinu.

Francuz je iskoristio nesmotrenost zemljaka Ernandeza, ukrao loptu i poslao je iza leđa Menjona.

Trener Milana Stefano Pioli reagovao je nakon primljenog gola i u igru uveo Nou Okafora, a onda i Luku Jovića. Upravo su njih dvojica doneli veliki preokret svojoj ekipi.

Milan je izjednačio u 83. minutu kada je Jović  smestio loptu u mrežu. Tačku na meč stavio je Noa Okafor, koji se najbolje snašao nakon kornera i postigao pobednosni gol za goste.

Arsenal je apsolutni vladar Londona (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala savladali su Totenhem sa 3-2, u derbiju Severnog Londona odigranom u sklopu 35. kola Premijer lige. Arsenal je...