Dva gola Vlahovića u pobedi Juventusa (VIDEO)

U okviru 21. kola Serija A fudbaleri Juventusa savladali su Leće 0:3, a sjajnu utakmicu je odigrao srpski napadač Dušan Vlahović.

Najzaslužniji za trijumf crno-belih je nekadašnji napadač Partizana i srpski reprezentativac Dušan Vlahović koji je sa svoja dva gola u drugom poluvremenu odlučio pobednika. U 59. minutu dočekao centaršut Kambijasa sa strane i volej udarcem je pogodio gornji levi ugao za vođstvo svog tima. Drugi gol je postigao u 68. minutu kada je poslao loptu u praznu mrežu iz neposredne blizine. Konačan rezultat je postavio Bremer pet minuta pre kraja utakmice.

Vlahović je trenutno ove sezone postigao 10 golova za svoj tim, a Juventus je trenutno lider Serije A i ima bod više, uz meč više, u odnosu na Inter.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...