VAŽAN TRIJUMF: Barselona pobedila Betis (VIDEO)

U okviru 21. kola La Lige fudbaleri Barselone pobedili su u gostima Betis rezultatom 4:2.

Barselona je odlično krenula u meč, a povela je preko Ferana Toresa u 21. minutu, da bi isti igrač u 48. povisio na 2:0. Betis je početkom drugog dela preko Iska u 56. i 59. minutu brzo došao do izjednačenja, ali nisu uspeli da izdrže nalete Barselone. Žoao Feliks je u 89. minutu ponovo doveo Barselonu do prednosti, a konačan rezultat postavio je Tores u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Nakon ove pobede Barselona je treća na tabeli La Lige sa 44 boda, dok je Betis deveti sa 31.

DEFINITIVNO PRELOMIO: Stojaković pronašao gde će nastaviti razvoj!

Mladi košarkaš Andrej Stojaković, sin čuvenog reprezentativca Predraga promenio je koledž ove godine. Odustao je od igranja za Stenford. Dovodio se...