Partizanov poker protiv Kiprana (VIDEO)

Fudbaleri Partizana bili su ubedljivi i u drugom pripremnom meču pošto su savladali Aja Napu 4:0.

Prvo poluvreme proteklo je u inicijativi Partizana, ali nije bilo golova.

Ipak, Partizan je mogao da dođe do gola posle velike prilike sa bele tačke u 41. minutu. Trifunović je oboren u kaznenom prostoru, a odgovornost je preuzeo Samed Baždar. Mladi fudbaler nije bio precizan i ostalo je 0:0.

U drugom poluvremenu je počelo promašenim zicerom Saldanje, ali je ubrzo viđen i prvi gol.

Upravo je Saldanja ukrao jednu loptu, proigrao Bibrasa Natha koji je doveo crno-bele u vođstvo.

Već 15-ak minuta kasnije je viđen i drugi gol, a ovoga puta Natho je bio asistent, a Kalulu je bio strelac.

Nastavio je Partizan da napada Kiprane, a u 82. minutu su stigli i do trećeg gola. Strelac je bio Severina.

Konačan rezultat je postavio Saldanja u 89. minutu za ubedljivih 4:0.

GOTOVO: Potpisao Larkin (VIDEO)

Jedan od najboljih košarkaša Efesa, Šejn Larkin potpisao je novi ugovor sa svojim klubom. Danima se govorilo da sjajni košarkaš...