RADONJIĆ NADOMAK VELIKOG SKALPA: Papajanis sprečio slavlje! (VIDEO)

Košarkaši Bahčešehira odigrali su jedan od najbolji mečeva sezone.

Izabranici Dejana Radonjića poraženi su od Fenerbahčea sa 110:105 nakon produžetka.

Nije se činilo da će do toga doći. Nakon prvog poluvremena su izabranici Šarunasa Jasikevičijusa vodili +16. Naročito nakon odlične druge četvrtine.

U drugom poluvremenu se Bahčešehir potpuno vratio. Imali su +3 na nekoliko sekundi do kraja ali je Jorgos Papajanis neverovatnom trojkom sa više od pola terena poslao meč u dodatnih 5 minuta. Tu se gost iz Istanbula bolje snašao.

Pobednike je predvodio Mahmutolu sa 21 poenom. Gudurić je upisao 10 koševa i 6 skokova. U timu Bahčešehira Bucijel i Kavana su imali po 23 koša. Radonjićev tim je na ivici plej-ofa dok je Fener pri vrhu tabele.

NAKON GLAZERA: Poznata i Borjanova sudbina u Zvezdi?!

Danas se pojavila informacija da je prvi golman Crvene zevzde Omri Glazer blizu odlaska iz kluba i da je...