NBA LIGA: Radovali se timovi iz LA, Džonson srušio Minesotu (VIDEO)

Sinoć se osim duela Denver-Filadelfija igralo još sedam utakmica NBA lige.

Boston je doživeo drugi poraz kod kuće. Klipersi su slavili 115:96.

Tim iz Los Anđelesa je postepeno podizao prednost. Ključnu razliku napravili su na prelazu iz treće u četvrtu četvrtinu.

Do trijumfa ih je vodio Kavai Lenard sa 26 poena. U ekipi Seltiksa Tejtum je imao 21 koš.

Drugi tim iz Los Anđelesa Lejkersi slavili protiv Golden Stejta 145:144 nakon dva produžetka.

Bolje poluvreme igrali su Lejkersi u prvom delu. Potom su Ratnici odigrali dobru treću deonicu.

U četvrtoj ispustili vođstvo da bi Stef Kari obezbedio produžetak. U dodatnih pet minuta je takođe bilo neizvesno. Tada je Tompson pogodio trojku za 130:130 a Džejms promašio šut za pobedu.

Lebron je na kraju drugog produžetka sa bacanja overio trijufm Jezeraša.

Bio je najefikasniji u pobedničkom timu sa 36 poena iako je Kari imao 46 koševa.

Najlošiji tim Zapada San Antonio iznenadio je drugoplasiranu Minesotu 113:112.

Timbervulfsi su čitav meč gotovo imali vođstvo. Najveće tokom druge četvrtine.

Postepeno su ga gubili kako se meč bližio kraju. Mini serija Edvardsa na kraju nije bila dovoljna.

Keldon Džonson je pogodio slobodno bacanje za trijumf.

Vasel je sa 25 koševa predvodio pobednike. Edvards Drvosče sa 32 koša.

Rezultati:

Bruklin – Hjuston 106:104

Šarlot – Juta 122:134

Milvoki – Nju Orleans 141:117

Dalas – Sakramento 115:120

Novi udarac za Liverpul, korak unazad u borbi za titulu, remi protiv Vest Hema (VIDEO)

U prvoj utakmici 35. kola Premijer lige, izabranici menadžera Jorgena Klopa kao gosti odigrali su protiv Vest Hema nerešeno,...