SEĆALI SE MILOJEVIĆA: Jedna četvrtina dovoljna, Budućnost ubedljiva protiv Mege

Košarkaši Mege poraženi su od Budućnosti 92:72u 18. kolu ABA lige. Presudila je druga četvrtina koju su gosti dobili sa +17. I ovaj duel protekao je u znaku sećanja na Dejana Milojevića koji je preminuo usled srčanog udara.

Domaćini su imlali prednost tokom prvog perioda. Na kraju je bilo +1 za tim iz Beograda posle prvih 10 minuta.

Budućnost je u prvoj polovini druge četvrtine stekla +7 (20:27). To je potom preraslo u dvocifreni višak Podgoričana. Do poluvremena bilo je +16 (34:50) za ekipu Budućnosti.

Đurišić je imao 9 poena a 10 Kamenjaš u protivničkom timu.

U drugom poluvremenu gost je nastavio da diktira ritam igre. Kroz treći period održavali su plus od 20 poena. Na kraju i slavili održavši tempo na krilima drugog perioda gde su postigli 31 poen.

Najbolji kod domaćina bili su Miljenović i Đurišić sa po 17 poena.

U timu Budućnosti Kamenjaš i Megi su takođe sa po 17 koševa bili najefikasniji.

VANREDNA KONFERENCIJA: Predsednik Partizana se obraća novinarima

Košarkaški klub Partizan obavestio je medije da će se prednik kluba Ostoja Mijailović obratiti medijima danas od 15 časova. U...