SERIJA A: Krstović pogodio, Retegi zadržao bodove na severu Italije (VIDEO)

Fudbaleri Đenove pobedili su na svom terenu Leće sa 2:1 u 22. kolu Serije A. Nakon preokreta, rešili su duel timova iz sredine tabele.

Gosti su imali penal u 18. minutu. Promašio ga je crnogorski internacionalac Nikola Krstović. Golman Martinez mu je odbranio šut.

Bio je precizniji trinaest minuta kasnije. Leće je tako poveo njegovim golom u 31. minutu.

Taj rezultat ostao je i na poluvremenu. U drugom je Retegi doneo izjednačenje. Igrao se 70. minut.

Đenovljani su kasnije potpuno preokrenuli. Retegi je sad upisao asistenciju Ekubanu za 2:1 u 76. minutu. To je bio pobedonosni gol.

Đenova je sad na 11. mestu sa 5 bodova manje od šestoplasiranog Lacija. Leće je bliži zoni ispadanja.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...