Mitar i Sergej pobedili Mesija, upisali gol i asistenciju (VIDEO)

Fudbaleri Al Hilala u Rijadu su ugostili Inter Majami i u goleadi su pobedili rezultatom 4:3.

Al Hilal je poveo u 10. minutu golom Mitrovića posle dodavanja saigrača iz državnog tima Milinković-Savića, a samo tri minuta kasnije Abdulah Al Hamdan je duplirao prednost tima iz Rijada.

Novajlija u dresu tima sa Floride Luis Suarez je u 34. minutu iskoristio glupost odbrane domaćina za 2:1, a Brazilac Mišel je u finišu prvog poluvremena po treći put matirao Drejka Kalendera uz proslavu pogotka u stilu Kristijana Ronalda.

Inter Majami je u 54. minutu smanjio na 3:2 golom Mesija sa bele tačke, a Argentinac je već u sledećem napadu asistirao mladom Davidu Ruizu za izjednačenje.

Al Hilal je do pobede došao u 89. minutu pošto je gol postigao Malkolm.

Košarkaš Studentskog centra prijavljen za NBA draft!

Mladi košarkaš Studentskog centra Luka Bogavac prijavio se za ovogodišnji NBA draft, saopštio je njegov menadžer Miško Ražnatović. https://www.sportskacentrala.com/2024/04/28/jos-jedan-igrac-mege-se-prijavio-za-nba-draft/?swcfpc=1 Bogavac...